Neden Jetrans Global ?

AYRICALIĞIN MERKEZİ JETRANS GLOBAL

Karayolu Taşımacılığı (Parsiyel ve Komple)

Tüm Avrupa - Balkan ve İskandinav ülkelerine senelik olarak anlaşmalı kiralık ve öz mal araçlarımızla hızlı , kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz. Türk , Çek , Slovak , Bulgar , Romanya plaka araçlarımızla terminli ve transit taşımalar yapmaktayız.

Denizyolu Taşımacılığı

Senelik olarak kontratlı anlaşmış olduğumuz acentelerle tüm Dünya'ya Exw konteyner taşımacılığı. Başlıca armatör ve gemi hatları ile özel navlun anlaşmaları Transit yük taşımacılığı Ağır yük ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktayız

Minivan Express Servis

160 cm x 426 x 185 cm (1600kgs) ölçülerindeki araçlarımızla Avrupa'ya 3 günde teslimat hizmeti vermekteyiz.

JETRANSGLOBAL
JETRANSGLOBAL

Frigo Taşımacılığı

Minivan , express ve kapalı kasa frigo araçlarımızla hem komple hemde parsiyel frigorifik taşıma hizmeti sunmaktayız.

Antrepo ve Depolama

AAK Genel Antrepoları kendine ait 15.000 m2 alan üstünde 2006 yılında Ambarlı genel antreposu olarak kurulmuştur. Kapalı alan 4.000m2 , Serbest alan 7.000 m2 ve Gümrüklü açık alan 4.000m2 olup 8 adet yükleme ve boşaltma rampası bulunmaktadır. Bilgili ve tecrübeli kadrosuyla hizmet kalitesini ve hedeflerini her zaman daha ileriye taşımaktadır.

Gümrükleme

Türkiye'nin içerisinde bulunan 10 gümrük acentesi ile hatasız, hızlı ve güvenilir hizmetinden ödün vermeyerek ÇEK CUMHURİYETİ - SLOVAKYA - POLONYA -ALMANYA - ROMANYA ve BULGARİSTAN ülkelerinde bulun acentelerimizle gümrükleme hizmeti vermekteyiz.